Apie projektą

Puodžių namai - tai naujos statybos projektas Kauno senamiestyje, puodžių gatvėje, kuris išsiskiriantis: saugumu, kokybe, dideliu būsto pasirinkimu, uždaru kiemu, privačiomis terasomis, labai gera strategine vieta, šiuolaikiškais ir inovatyviais sprendimais.

Kauno senamiestis išsiskiria istorija, autentiškumu ir unikalumu. Senamiesčio pastatai ir gatvelės ne tik įkvėpia kūrybai, apmastymams, bet ir užburia vykstančiais renginiais, koncertais, kavinėmis, restoranais, spektakliais, teatrais. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai galės mėgautis klubais, barais. Unikalus senamiesčio susisiekimas įpareigoja pamiršti automobilį, nes gyvendami senamiestyje, Jūs įsitikinsite, kad automobilis nėra būtina, nes parduotuvės, darželiai, mokyklos,bankai, viešasis transportas ir  viešos įstaigos pasiekiamos ranka.

Puodžių namai - Jums suteiks galimybę Kauno senamiestyje jaustis išskirtiniais, nes nedideli šildymo kaštai, patogus išplanavimas, uždara teritorija ir vaizdo kameromis stebima teritorija, suteiks papildomą saugumo  pojūtį, o vidinis uždaras kiemas, vaikų  žaidimo aukštelės, lauko treniruokliai suburs visas šeimas ir sukurs vieningą namo bendruomenę. Nauji ir stilingi namai įrengti pagal Jūsų norus, sukurs jaukumą į kuriuos visada norėsite grįžti. Gausus būsto pasirinkimas, leis išsirinkti ir įnoringiausiems.

Jeigu ir Jūs įžvelgiate šiuos patogumus ir išskirtinumą, leiskite savo svajonėms virsti realybe.

SUSISIEKITE SU MANIMI IR RASIU JUMS GERIAUSIĄ PASIŪLYMĄ : +370 67775952 TOMAS